Haber Gebze

15 TEMMUZ BİR MİLLETİN ZAFERİDİR

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
15 TEMMUZ BİR MİLLETİN ZAFERİDİR
120 views
15 Temmuz 2022 - 11:41
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Uluslararası Genç Aktivistler Derneğinden Anlamlı 15 Temmuz Açıklaması

15 TEMMUZ BİR MİLLETİN ZAFERİDİR

15 Temmuz Direnişi sadece Türkiye’nin direnişi değildi. Küresel kuşatmaya karşı ümmetin direnişiydi. Dünyanın her tarafından, umutları olan ve Türkiye’ye dualarıyla ve mesajlarıyla destek verenlerin de direnişiydi.

Biz gençler olarak bu girişime direndik. Sadece biz gençler değil yaşlılar, kadınlar, çocuklar hatta mülteciler, muhacirler de direndi. Mezhep, meşrep, parti, ırk, renk gözetmeksizin vatan evladı herkes, bir ve bütün olarak direndi.

Darbeler, tarihin kara lekeleridir ve bizler bunların canlı şahitleriyiz. Terör örgütlerinin karşısında hayatını kaybeden hiçbir canımızı unutmayacağız. Sadece 15 Temmuz’da değil nefes aldığımız süre boyunca şehitlerimizi anmaya devam edeceğiz.

15 Temmuz’da vatanına, bayrağına ve milletimizi millet yapan unsurlarına sadık gençliğimiz, hainlerin önüne set çekti. Al bayrağın inmesine, ezanın dinmesine ve bu cennet vatanın bataklığa çekilmesine müsaade etmedi.

15 Temmuz bir milletin zaferidir. Zaferimiz mübarek olsun.

Uluslararası Genç Aktivistler Derneği

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.