Haber Gebze

Birsan Alüminyum Kalite için Biz Varız.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Birsan Alüminyum Kalite için Biz Varız.
130 views
14 Temmuz 2022 - 9:02
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kalite için Biz Varız.

Dürüst, ilkeli, temiz ve çalışkan bir ticaret sistemini benimsemiş Birsan Alüminyum, alüminyum profil sektöründe tecrübe, bilgi ve birikimi ile seviyeli ve ilkeli bir biçimde büyümektedir. Firmamız sektöründe yıllardır çalışmakta olan çalışanlarıyla hızlı ve temiz bir şekilde iş bitirme kolaylıkları sağlamaktadır. 2.000 m2 alanda kurulu olan fabrika, geniş araç yelpazesi, son teknoloji ekipmanlarımız ile yıllık 3.000 – 3.500 ton Alüminyum Profil üretmektedir. Müşterilerimize karşı hizmet kalitesini en yüksek şekilde tutmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için büyük önem taşımaktadır

Kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimizin memnuniyeti sayesinde sürekli yükselen bir grafik sergiliyoruz. Piyasa ile ilk tanışmamızda birçok firmanın ulusal anlamda isim kazanmış olmasına rağmen büyümeye devam ettik. Günden güne kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerimizi yerli ve uluslararası pazara daha fazla duyurduk. Bugünkü bulunduğumuz konumu, hizmetlerimizin kaliteli olmasına ve müşterilerimizin sürekli bizi tercih etmesine borçlu olduğumuzu bilmekteyiz.

Çevreye Duyarlı Müşteri Hizmetleri Sunmak
Müşterilerimiz ile dürüstlük üzerine temellenen ilişkiler kurmak
 Sürekli İyileştirmeyi Sürdürmek
Sektörde, yenilikleri ve uygulamaları takip edilen bir firma olmak.
Yaptığımız işin en iyisini yapmak ve yaptırmaya çalışmak.

 Bilgi kaynaklarımızı hep güçlü tutmak.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.