Haber Gebze

DARICA’YA SOKAK SOKAK HİZMET GÖTÜRÜYORUZ

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
DARICA’YA SOKAK SOKAK HİZMET GÖTÜRÜYORUZ
99 views
09 Kasım 2022 - 15:09
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

DARICA’YA SOKAK SOKAK HİZMET GÖTÜRÜYORUZ

Darıca’da yıllardır kanayan yara olan Cami Mahallesi Göktaş Sokak ve çevresindeki altyapı, doğalgaz ve üstyapı konusunu çözmek için vatandaşlara söz veren ve gerekli çalışmaları başlatan Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, yapılan çalışmaları inceledi. Mahalle sakinleriyle de sohbet eden Başkan Muzaffer Bıyık, Darıca’ya sokak sokak hizmet götürmek için çalıştıklarını söyledi.

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, vatandaşların taleplerini yerine getirmek için mahalle mahalle, sokak sokak çalışma başlatırken yıllardır kanayan yara olan sorunları da çözmek için tüm ekiplere talimat verdi.
VATANDAŞIMIZIN AYAĞI ÇAMURA DEĞMEYECEK
Yıllardır kanayan yara olan Cami Mahallesi Göktaş Sokak ve çevresindeki altyapı, doğalgaz ve üstyapı konusunu çözmek için vatandaşlara söz veren ve gerekli çalışmaları başlatan Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, yapılan çalışmaları inceledi. Özellikle altyapı konusunda önemli çalışmalar yapılırken Başkan Muzaffer Bıyık, “Altyapısı olmayan bölgelerimizde titizlikle çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın taleplerinin başımızın üzerinde yeri var. Hiçbir vatandaşımızın ayağının çamura değmemesi için canla başla çalışıyoruz. Göktaş Sokak ve çevresindeki sorunları da vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda bir bir çözüyoruz” dedi.
SOKAK SOKAK HİZMET İÇİN ÇALIŞIYORUZ
Mahalle sakinleriyle de birebir görüşen ve çalışmalar hakkında bilgiler veren Başkan Muzaffer Bıyık, “Mahalle ve bölge ayırt etmeksizin herkese eşit hizmet anlayışıyla hareket ediyoruz. Darıca’mıza sokak sokak hizmet etmek için çalışıyoruz. Bu yapılan hizmetler sizlere bir lütuf değil. Görevimizi yerine getiriyoruz. Sizlerin sorunlarını çözmek bizim asli görevlerimizin başında geliyor. Her mahallemizde vatandaşlarımızın taleplerini yerine getirmek için çalışmaya ve problemleri çözmeye devam edeceğiz” diye konuştu. Mahalle sakinleri de Başkan Muzaffer Bıyık’a yıllardır bekledikleri çalışmayı gerçekleştirdiği ve kendilerine destek verdiği için teşekkür ettiler.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.