Haber Gebze

Emlak Konutları Alparslan Ortaokulu olarak gelenekselleşen  “Paylaştıkça Çoğalırız”

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Emlak Konutları Alparslan Ortaokulu olarak gelenekselleşen  “Paylaştıkça Çoğalırız”
73 views
22 Aralık 2022 - 18:22
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Emlak Konutları Alparslan Ortaokulu olarak gelenekselleşen  “Paylaştıkça Çoğalırız” adlı Sosyal Sorumluluk Projesi tamamlandı

Emlak Konutları Alparslan Ortaokulu olarak gelenekselleşen  “Paylaştıkça Çoğalırız” adlı Sosyal Sorumluluk Projemizi bu yıl da  Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Kulübü öncülüğünde öğrencilere yardımlaşma, dayanışma, paylaşma bilincini kazandırmak adına Paylaştıkça Çoğalırız sloganıyla tamamen gönüllülük esasına dayalı olarak bir yardım kampanyası başlattı. İhtiyaç sahibi insanlarımızın yanında olmak adına, öğrencilerimiz tarafından toplanan yardımlar bir araya getirildi ve okulun öğretmenleri ve personelleri de katkı sağlayarak oluşturulan yardım kolileri oluşturuldu.

Açıklama yok.

Proje sorumlusu Öğretmen Zeynep Ünsal Arslan yaptığı açıklamada;

Kampanya kapsamında toplanan yardım kolileri Kirazpınar Mahalle Muhtarının belirlediği ailelere Emlak Konutları Alparslan Ortaokulu öğretmenleri ve öğrencileri tarafından ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldı.

” Yardım Et, Gönülleri Fethet” sloganıyla, 6.sınıf öğrencileri tarafından yürüttülen ve velilerin destekleriyle toplanan yardım kampanyası tamamlandı.

Kampanya ‘ya sloganından afiş hazırlığına, gelen ürünleri teslim alıp paketlenmesinden ilgililere ulaştırılmasına kadar her aşamasında aktif görev üstlenen öğrencilerimize kampanyaya verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederiz. Dedi

Açıklama yok.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.