Haber Gebze

Gebze’de Spor Güvenliği Konuşuldu

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Gebze’de Spor Güvenliği Konuşuldu
99 views
22 Eylül 2022 - 19:23
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Gebze İlçe Spor Güvenlik Kurulu Toplantısı Kaymakam Mehmet Ali Özyiğit Başkanlığında Yapıldı

6222 Sayılı Sporda Şiddetin ve Düzensizliğin önlenmesine Dair Kanun gereğince oluşturulan İlçe Spor Güvenlik Koordinasyon Toplantısı Kaymakam Mehmet Ali Özyiğit başkanlığında gerçekleştirildi.
Gebze Tapu Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Kaymakam Mehmet Ali Özyiğit’in yanı sıra Gebze Belediye Başkan Yardımcısı Dursun Ali Arslan, İlçe Emniyet Müdürü Adil Uğur Bilgili, İlçe Jandarma Komutanı Muharrem Poyrazoğlu, Gençlik ve Spor Müdürü Hikmet Tatoğlu, İlçe Sağlık Müdürü Dr. İlhan Kadıoğlu, Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan, Gebze Spor Kulübü Başkanı Av. Resul Tat, Beylikbağı Spor Kulübü Başkanı Ümit Fatih Yalsız,  K.A.S.K. Federasyon Başkanı Murat Aydın, Hazine Avukatı Erkan Sonar katıldı.
Gerçekleşen toplantıda, müsabakalar öncesi ilçe genelinde alınacak tedbirlerin yanı sıra spor tesisleri ve çevresinde alınacak tedbirler ile demir parmaklıkların sayısının arttırılması ve müsabakalar esnasında alınması gereken tedbirler madde madde ele alındı.
Toplantıda konuşan Kaymakam Mehmet Ali Özyiğit, ilçemizde gerçekleşecek olan tüm spor müsabakalarının sorunsuz şekilde geçmesi için gereken bütün tedbirleri alacaklarını belirterek Gebze’de yapılan spor müsabakaları öncesi, esnası ve sonrasında asla şiddete izin verilmeyeceğini ayrıca sporun ruhuna yaraşır bir şekilde tamamlanması toplumun her kesiminin güven ve huzur içerisinde gerçekleştirilebilmesi için ilgili tüm kurumların koordinasyon içerisinde titizlikle görevlerini yerine getirilmesi konusunda hassasiyetlerini rica etti.
Toplantıda, İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından spor müsabakalarının güvenliğine ilişkin yapılan çalışmalar ile alınan tedbirlere ilişkin katılımcılara sunum eşliğinde bilgi verildi.
Toplantı katılımcıların görüş ve önerilerini paylaşması ve gündemde yer alan maddelerin görüşülüp karara bağlanmasıyla sona erdi.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.