Haber Gebze

Geleceğimizin gençleri  artık  umutsuz mutsuz olmayacak

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Geleceğimizin gençleri  artık  umutsuz mutsuz olmayacak
127 views
02 Ocak 2023 - 10:27
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

 

Geleceğimizin gençleri  artık  umutsuz mutsuz olmayacak

Yeniden Refah Partisi Gebze gençlik kolları stk ziyaretleri kapsamında   Beylıkbağı spor kulübü taraftar derneği Beylıkbağı Tayfa ’ya ziyarette bulundu.

Açıklama yok.

 

Yeniden Refah Partisi Gebze gençlik kolları Baskanı Cabir Bilikci ve yönetim kurulu üyeleri Beylikbağı Tayfa Taraftar grubunun Temsilcisi Emre Özyürek ve grup üyelerini dernek merkezinde ziyaret etti. Ziyarette Yeniden Refah Partisinin Spor’a ve Amatör spora vereceği  destekler hakkında bilgi veren Bilikci  iktidara geldiklerinde uygulayacakları  kaynak paketleri ve politikaları hakkında bilgi aktardı. Bilikci; Amatör spor teşvik edilecek, okul aile ve kulüp projeleri desteklenecek, spor tesislerinin yapımında, bölgesel ihtiyaca cevap verecek, kültür ve sanat faaliyetlerinin yapılmasına imkân verecek modern tesislerin yapılması esas alınacaktır.

Geleceğimizin gençleri  artık  umutsuz mutsuz olmayacak. Bizim iktidarımızda gelecekle alakalı hiçbir şekilde umutsuzlukları olmayacak. Ahlak ve maneviyatı güçlü nesiller yetiştirmek için Eğitimde Amerikan Fulbright sistemini kaldırıp kendi Milli Eğitim politikamızı uygulayacağız. Yeni nesillerimizin dini ve ahlaki hasletlerle donanması, helal ve haram bilincine sahip şuurlu bireyler olarak yetişmeleri için gerekli her türlü tedbir alınacak, eğitim politikamızda ‘önce ahlak ve maneviyat’, ‘nefis terbiyesi’ ve ‘hakkı üstün tutma’ prensipleri hâkim olacaktır. Dedi.

Ziyaretten Duyduğu memnuniyeti dile  getiren Beylikbağı Tayfa Derneği Başkanı Emre Özyürek,Ahlak ve maneviyat ilkeleri doğrultusunda çalışan Cabir Bilikci ve Yeniden Refah kadrolarına hayırlı işlerinde başarılar diliyoruz. dedi

Açıklama yok.

 

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.