Haber Gebze

İLK OYUM  ERBAKAN’A

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İLK OYUM  ERBAKAN’A
221 views
26 Eylül 2022 - 11:47
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İLK OYUM  ERBAKAN’A

Yaklaşık 3 yıl önce Fatih Erbakan liderliğinde kurulan Yeniden Refah Partisi ülke genelinde çalışmalarına devam ediyor.

Yeniden Refah Partisi Gebze Gençlik Kolları Başkanı Cabir Bilikci ve yönetim kurulu üyeleri Gebze’de Çalmadık kapı ve park,bahçe,sokak bırakmadan gençleri ziyaret ediyor ve partilerinin tanıtımını yapıyor.

Park bahçe ve sokaklarda Gençlerle buluşan Cabir Bilikci Yaptığı açıklamada, seçime hazır olduklarını ve ülkeye yeniden ikinci bir Erbakan’ın gelmesi bunun içinde gençlere ilk seçimim  ve ilk oyum Erbakan’a diyerek Fatih Erbakan’ı Başkan yapacağız.

HELAL DÖRDÜN HARAM BEŞTEN BÜYÜK OLDUĞUNU ÖĞRETECEK BİR EĞİTİM SİSTEMİYLE GENÇLERİMİZİ YETİŞTİRMEK İSTİYORUZ

Üretim konusunda çok büyük projelerimiz var” diyen Bilikci,

“Gençlerimiz geleceğe dair umutsuz. Özellikle gençler hükümete olan güvenini kaybetmiş durumda. Yarının ne olacağını bilmeyerek üniversitelere kaydoluyorlar. Yaptığımız araştırmalara göre aslında gençlerimiz ülkemizde yaşamamak için okul okuyorlar. Ülkeyi terk ediyorlar. Çünkü her gün yeni bir sorun çıkıyor. Sadece ekonomik yönden değil ahlaki yönden de sıfırlanmış duruma geliyorlar.

Ateistlik, deistlik son günlerde çok fazla gündeme gelmiş durumda. Bizler, Yeniden Refah Partisi olarak bilimsel, kalitesi yüksek gençler yetiştirirken aynı zamanda ahlaki değerleri yüksek gençler de yetiştirmek istiyoruz. Nasıl 5’in 4’den büyük olduğunu herkes biliyorsa, helal dördün de haram beşten büyük olduğunu öğretecek bir eğitim sistemiyle gençlerimizi yetiştirmek istiyoruz. İşsizlik problemi çok fazla. Diplomalı işsiz ordumuz var. Yunanistan’ın nüfusundan daha fazla işsiz gençlerimiz var. Bu gençler alanı olmayan bir işte evine kazanç sağlıyor ve mutsuz bir yaşam sürüyorlar. Üretim konusunda çok büyük projelerimiz var. Gençlerin istihdam problemini 81 ilde yapılmış analizlerle, hangi ilde hangi adım atacağımızın çalışmasını yapıyoruz. Yeniden Refah Partisi döneminde, inşallah gençlerimizin işsizlik sorunu kalmayacak. diye konuştu.

ÜRETİM ADIMINI ATARAK GENÇLERİN İŞSİZLİK SORUNUNU ÇÖZECEĞİZ

Üretim projeleriyle gençlerin işsizlik sorununu çözeceklerini söyleyen Cabir Bilikci, “Erbakan hocamızın döneminde yapılan fabrikaların 170 tanesi satılmış durumda. Geri kalanların ise büyük bölümü özelleştirilmiş durumda. Hal böyle olunca patron şirketine dönüyor. Bizler üretim adımını atarak gençlerin işsizlik sorununu çözeceğiz. Sadece gençler değil halkımızın yaşadığı tüm sorunlar ekonomiden kaynaklı. Şu anki fiyatlarla vatandaşlarımızın geçinmesi mümkün değil. Sayın Genel Başkanımızın göreve gelir gelmez asgari ücrete yüzde 150 zamla başlayacak olması halkımıza bir umut oldu. Sadece asgari ücrete değil bütün kademelerde yapılan düzenlemeler aslında ekonomik şartlarında çok iyi bir seviyeye geldiğini hepimize gösterecek. dedi.

KASA BAŞINDAKİLERLE BU İŞ DÜZELMEZ

Seçime hazır bir partiyiz” diyen Bilikci, “Analizlerimizi yaptık. İktidara gelir gelmez ilk 100 günde neler yapacağız, bunların hepsinin projelerini tamamladık. Seçime kadrolarımızla, projelerimizle hazır bir partiyiz.

6’lı masa etrafında toplanmış partilerin hiçbir projeleri yok. Bu 6’lı masada oturanların gençlerimizin sorunlarını çözüm oluşturacak bir tane projelerini görmedik. Üretim adına hiçbir adımları yok. Ne masa başındakilerle ne de, mevcut iktidara biz kasa başındakiler diyoruz, kasa başındakilerle bu iş düzelmez.

Bu ülkenin başına bir Erbakan daha gelmesi lazım. Erbakan hocamızın döneminde o bolluk bereketi, refahlı günleri yeniden yaşamak için meydana yeni bir Erbakan çıktı. İnşallah ilk seçimlerde de büyük bir sürpriz yapacağız. ilk seçimim ve ilk oyum Erbakan’a diyerek Fatih Erbakan’ı Başkan yapacağız. Dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.