Haber Gebze

Kaymakam Mehmet Ali Özyiğit Anibal Anadolu Lisesinde Bayrak Törenine Katıldı

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kaymakam Mehmet Ali Özyiğit Anibal Anadolu Lisesinde Bayrak Törenine Katıldı
144 views
11 Ekim 2022 - 9:13
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Her hafta pazartesi günü farklı bir okulda düzenlenen bayrak töreni bu hafta Anibal Anadolu Lisesinde gerçekleşti.

Bayrak Törenine Kaymakam Mehmet Ali Özyiğit, Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan katılım sağladı

Eğitim döneminin öğrencilere, öğretmenlerimize ülkemize ve milletimize hayırlı olması dileğinde bulunan Kaymakam Özyiğit öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada: Bugünlerde basında ve sosyal medyada eğitilmiş gençlerin yurt dışına gitmek gibi müthiş bir furya olduğunu belirtti. Bunun Türk milletine uygulanan bir psikolojik harp olduğunu belirten Kaymakam Özyiğit; “Harplerde  çeşit çeşittir biliyorsunuz silahla yapılanlar var,  silahsız, sözle, yazıyla yapılanlar var, medya ile yapılanlar var. İşte bu medya yolu ile yapılan harptir size ilan edilmiş bir savaştır. Öyle bir hava estiriliyor ki sanki tüm gençlik gidecek. Tüm gençlik kişiliksiz mi?  Biz kişiliksiz değiliz, biz kimlikli ve kişilikliyiz. Sizleri bu manada Türk milletinin geleceğine hizmet edecek yiğitler olarak, milletinin değerleri ile övünen, diliyle, diniyle, inancıyla, kültürüyle dimdik duran, kimliğini, kişiliğini taşıyan gençler olarak görüyoruz. Değerli gençler bunlara hiçbir zaman pirim vermeyeceğiz. Siz vermezsiniz, biliyorum ama verdi diyenlere de kapılmayacağız.” dedi.
Bayrak töreninin ardından öğretmenler ile kısa bir değerlendirme toplantısı yaparak öğrencilerin durumu, okulun ihtiyaç ve sorunları hakkında bilgi alan Kaymakam Mehmet Ali Özyiğit, sınıfları dolaşarak öğrencilere derslerinde başarılar diledi.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.