Haber Gebze

Kaymakam Mehmet Ali Özyiğit ve Protokol Kargalı Köyünde

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kaymakam Mehmet Ali Özyiğit ve Protokol Kargalı Köyünde
156 views
14 Ekim 2022 - 17:55
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kaymakam Mehmet Ali Özyiğit Başkanlığında Kargalı Mahallesinde 57. Güvenlik ve 58. Halk Toplantısı Gerçekleştirildi

Vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğinin artırılması başta olmak üzere yaşamın her alanında karşılaştığı sorunlara çözüm bulabilmek, devletin şefkat elinin vatandaşlarımızın üzerinde olduğunu hatırlatmak ve vatandaş-devlet bütünleşmesini pekiştirmek amacıyla Kaymakam Mehmet Ali Özyiğit tarafından Kargalı Mahallesinde 57. Güvenlik ve 58. Halk toplantısı yapıldı.
Kargalı Mahallesi Cami avlusunda  yapılan toplantıda Kaymakam Özyiğit, dile getirilen sorunlara ilişkin olarak ilgili bütün kurumlarımız tarafından vatandaş memnuniyetini esas alan bir yönetim anlayışıyla çözümler üretilmeye çalışılacağını ifade etti.
Toplantıya Kaymakam Mehmet Ali Özyiğit ’in yanı sıra Gebze Belediye Başkan Yardımcısı Dursun Ali Arslan, Jandarma Komutanı Üsteğmen Muharrem Poyrazoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan, İlçe Sağlık Müdürü Dr. İlhan Kadıoğlu, İlçe Müftüsü Mahmut Çakır, İlçe Tarım Ve Orman Müdürü Murat Taşdemir,  İlçe Nüfus Müdürü Hasan Aydın, İlçe Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Kadriye Aydemir, İlçe Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı Müdürü Abdurrahman Tokmak,  Kargalı Mahalle Muhtarı Hasan Cihan ve vatandaşlarımız katıldı.

Vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinleyen Kaymakam Özyiğit “Vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verebilmek, ilçemizin sorunlarını ve ihtiyaçlarını ilk elden dinlemek için toplandık toplantıya katılanlara teşekkür ediyorum. Hepimizin amacı ve önceliği vatandaşımızın huzuru, mutluluğu ve yaşam kalitesinin iyileştirilmesidir. Bu kapsamda da var gücümüzle vatandaşlarımıza en iyi kamu hizmetini sunmanın gayreti ve çabası içerisindeyiz.” dedi.

Kaymakam Mehmet Ali Özyiğit Bakanlığımızın talimatı doğrultusunda düzenli olarak gerçekleştirilen vatandaşla buluşma toplantılarının, bilgi alışverişi oluşması ve istişarelerle Mahallelerimizin problemlerini daha çabuk çözümlenmesinde etkili olacağını, birlik beraberliğin sağlanması bakımından önemli olduğunu dile getirerek, toplantıya katılanlara teşekkür etti.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.