Haber Gebze

Kaymakam Mehmet Ali Özyiğit’in 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kaymakam Mehmet Ali Özyiğit’in 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı
99 views
28 Ekim 2022 - 10:32
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kaymakam Mehmet Ali Özyiğit’in 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Esareti kabullenmemiş, inandığı ülküler etrafında hür iradesi ile Cumhuriyeti bizlere armağan etmiş atalarımızın büyük hatırasına olan inancımız ve derin bağlılığımızla, Cumhuriyet’in 99. yıldönümünü kutlamanın büyük heyecanı ve gururu içindeyiz.
Cumhuriyet; milletimizin tarihindeki en önemli gurur tablolarından biridir. Cumhuriyet, işgalin, yokluğun, yıkılmışlığın ardından yok olmak üzereyken yüce milletimizin köklerinden aldığı güç ve inançla yeniden filizlenmesinin, serpilip ulu bir çınar olmasının başlangıcı olmuştur.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “En Büyük Eserim” dediği Cumhuriyet’i korumak ve ilelebet yaşatmak bizlerin tek görevi olmalıdır. Geleceğin büyükleri ve yöneticileri olacak gençlerimiz, Cumhuriyetin anlamını ve önemini kavrayacak, ülkemizin 99 yıllık başarılarını kutlayarak artıracak ve sonsuza kadar var olmasının güvencesi olacaktır. İstiklâline gölge düşmemiş, millet ruhu yüksek, güçlü bir Türkiye ile Cumhuriyetimizi kuvvetlendirmeye, yaşatmaya ve örnek hale getirmeye devam edeceğiz.
Binlerce yıldır tarih sahnesinde bulunan büyük Türk milletinin yönetim ve devlet geleneğinin son halkası olan Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 99. yılını büyük bir sevinçle idrak ettiğimiz bu günde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve yol arkadaşlarının ortaya koyduğu millî iradeyi, “Cumhuriyet’i biz kurduk, onu yaşatacak ve yükseltecek olan sizlersiniz” şiarından ilham alarak ebediyete kadar muhafaza ve müdafaa etmek şuuru içinde, başta vatanımızın kurtarıcısı ve Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Cumhuriyetimizin kurulmasında emeği geçen bütün istiklâl kahramanlarımızı, şehit ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, Gebzeli  hemşerilerimizin ve bütün aziz milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı tebrik ediyorum.
Cumhuriyetimizin 99’uncu yıldönümü kutlu olsun!
                                                                                                                                                                      Mehmet Ali Özyiğit
                                                                                                                                                             Gebze Kaymakamı
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.