Haber Gebze

KİRAZPINAR KÖY MAHSULLERİ PAZAR YERİ UNUTULDU

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
KİRAZPINAR KÖY MAHSULLERİ PAZAR YERİ UNUTULDU
403 views
05 Ağustos 2022 - 11:10
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

KİRAZPINAR KÖY MAHSULLERİ PAZAR YERİ UNUTULDU

Kirazpınar bölgesine vaad edilen yatırımların hep ertelenmesi ve gecikmesi bölge halkı tarafından esefle karşılanıyor

Kirazpınar bölgesine vaad edilen yatırımların hep ertelenmesi ve gecikmesi bölge halkı tarafından esefle

karşılanıyor. Taşocakları, har fiyat döküm sahası, kamyon, tır ve ulaşım problemlerinin üstüne gidilmemesi Kirazpınar Sakinlerini çileden çıkarıyor.  Bunun en yakın örneği 23 Haziranda Kirazpınar bölgesine ziyarette bulunan Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ün  Kirazpınar

Mahallesi’ne kazandırılacak köy mahsulleri pazar yeri alanında incelemelerde bulunup  Mahallemize köy mahsulleri pazarı kuruyoruz. Gebzeli üreticilerimize ve Kirazpınar sakinlerimize hayırlı olsun demişti.

Gebzeli üreticilerimize ve Kirazpınar sakinlerimize hayırlı olsun. Çalışmalarımıza başladık. Kurban Bayramı öncesi yetişmesi için de süreci hızlandırdık. Demesinin üzerinden neredeyse 1,5 ay geçmesine rağmen pazaryerinin kurulmaması mahalle sakinleri arasında tepkilere neden oldu. Mahalle sakinleri Gebze’nin gelişmekte olan bölgesi Kirazpınara ilgisizlikten dert yanıyor.

Açılan yolların asfaltlanmaması, Otobüslerin

geç gelmesi ve durak atlamaları, tırların kaldırımlardan u donuş yapmaları, harfiyat araçlarının yollara taş dökmesi ve araç camlarının sıçrayan taşlardan kırılması Kirazpınar sakinlerini bıktırdı.  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Gebze Belediyesinden bölgeye yapılması planlanan projelerin biran önce yapılmasını mevcut sorunlarında çözüme kavuşturulmasını istiyorlar.

 

 

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.