Haber Gebze

Kocaeli Şehir Hastanesi İncelendi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kocaeli Şehir Hastanesi İncelendi
241 views
20 Ekim 2022 - 12:20
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

 

 

Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Doç. Dr. A. Zülfikar Akelma, Sağlık Yatırımları Genel Müdürü Hüseyin İnceöz ve Genel Müdür Yardımcısı  Mehmet Yalınkılıç Kocaeli Şehir Hastanesi inşaat çalışmalarında gelinen durum ve mevcut çalışmaları hakkında bilgi LDI. Kocaeli Şehir Hastanesi alanında, K.Ö.İ. Proje Daire Başkanı  Dündar Arif Ekinci, Sağlık yatırımları Daire Başkanı Mustafa Sakarya ve İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Yüksel Pehlevan tarafından karşılanan heyet yerinde inceleme ve değerlendirme öncesinde projede görevli yüklenici firma yetkilileri tarafından tanıtım ve planlama konusunda bir sunum gerçekleştirildi.

Kocaeli Şehir Hastanesinin mevcut durumu ve birimlerinin detaylı olarak değerlendirildiği incelemelerde  Genel Müdürlere Kocaeli İl Sağlık Müdürümüz Op. Dr. Yüksel Pehlevan başta olmak üzere İl sağlık müdürlüğü üst yöneticileri ile yüklenici firma yetkilileri eşlik etti.

Hastanenin yataklı servisleri, ameliyathane, laboratuvar ve görüntüleme birimleri,  poliklinikler, teknik, tıbbi, acil  ve tüm özellikli birimlerinde detaylı olarak incelemelerde bulunan heyet, firma yetkililerine önemli gördüğü konularda çeşitli notlar da aldırdı.  Firma yetkilileri tarafından heyete güncel durumla ilgili çeşitli bilgilendirmelerde bulunuldu.

 

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.