Haber Gebze

Protokol yılın ilk Bayrak Töreninde Orhangazi İlkokulunda öğrenciler ile bir araya geldi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Protokol yılın ilk Bayrak Töreninde Orhangazi İlkokulunda öğrenciler ile bir araya geldi.
63 views
03 Ocak 2023 - 12:43
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kaymakam Mehmet Ali Özyiğit yeni yılın ilk Bayrak Töreninde Orhangazi İlkokulunda öğrenciler ile bir araya geldi.

Bir bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilir
Bayrak Törenine Kaymakam Mehmet Ali Özyiğit, Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan katıldı.
Törende konuşma yapan Kaymakam Özyiğit “Bugün okulumuzda kütüphane açılışını gerçekleştireceğiz.  Kütüphane demek medeniyet demek.  Bir ülkenin ve dünyanın yazılmış eserlerinin bulunduğu istifade edileceği ve okudukça insanın kabiliyetlerini ve değerlerini yükseltecek bir kapıdır. O kapıyı çok aşındırın, çok içeriye girin, aldığınız kitapları okuyun ve birbirinize devredin.

Tabii bizler sizleri çok seviyoruz burada bulunmamızın sebebi çocuklarımızı, öğrencilerimizi ve okullarımızı çok sevmemiz. Çünkü bir ülkenin geleceği demek eğitim demek iyi eğitilmiş insan demek” 
dedi.
undefined
Bütün Çocuklar Bizim Derneği (BÇBD)’ nin katkılarıyla Orhangazi İlkokulunda yapımı tamamlanan Kütüphanenin açılış törenini gerçekleştiren Kaymakam Mehmet Ali Özyiğit  “Kütüphaneler okulların vazgeçilmez bir parçasıdır.Her okulda mutlaka olması lazım. Gerek Milli Eğitim Bakanlığımızın kaynakları gerekse hayırseverlerimiz imkânlarıyla okullarımızı kütüphanelerle kavuşturuyoruz.  İnşallah gelecekte daha fazla sayıda kütüphane açacağız. Ben emeği geçen arkadaşlarımıza, Bütün Çocuklar Bizim Derneğimize. Milli Eğitim Müdürümüze, Okul Müdürümüze ve Hayırseverlere çok teşekkür ediyorum” dedi.
Bir 12 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir
Daha sonra öğrenciler ile kitap ve okuma üzerine sohbet edip Öğretmenler Odasını ziyaret eden Kaymakam Mehmet Ali Özyiğit, sınıfları ziyaret ederek öğrenciler, okul idaresi ve öğretmenlerine çalışmalarında başarılar dileyerek okuldan ayrıldı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.