Haber Gebze

Türkiye büyük bir badire atlattı

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Türkiye büyük bir badire atlattı
195 views
14 Temmuz 2022 - 13:37
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Başkanı Engin Kılıç; Türkiye büyük bir badire atlattı. 15 Temmuz hadisesini Allah bir daha göstermesin. Allah fırsat vermesin diye dua ediyoruz. Şehit düşen vatan evlatlarına da Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyoruz.

Türkiye’nin kısa zamanda, kısa yoldan Suriye ve Irak haline dönmesi için yapılan bir operasyon. Dış güçlerin yaptığı çok açık. Çünkü bu yapının başındaki zatın da sahip olduğu özelliklere baktığınız zaman böyle bir organizasyonu yapması, işi bu noktaya getirmesi mümkün değil. Bir diğer ispatı da; operasyondan sonra  15 Temmuz gecesi yapılan kalkışmadan sonra dış güçlerin, batılı ülkelerin tutumları, tavırları bir tanesi bile kalkıp kınamıyor.

Yani kınamaktan bile imtina ediyorlar böyle bir olayı. Avrupa ile ilgili samimiyetsiz, ikiyüzlü, çifte standartçı tavır derken aslında bunu da ilave etmek lazım.

Necmettin Erbakan’ın 15 Temmuz darbe girişimini 30 sene önce tahmin ettiğini ve herkesi uyardığını dile getiren Engin Kılıç, Erbakan, bu yapılanma ile ilgili olarak, Eğer çocuğunuzu bunların dershanesine gönderirseniz bu çocuklar yarın bir gün Siyonizm’in askeri olur diyordu. Erbakan bu yapılanma ile ilgili herkesi uyardı. O zamanlar Erbakan’a ’hocam amma da yaptınız’ diyorlardı. Bunlar ibadetlerini yapıyorlar öyle şeyler yapmazlar diye Erbakan Hoca’ya söyleniyorlardı.

15 Temmuz gecesi yaşanan olaylarda Erbakan’ın ne bir eksik ne de bir fazla söylemediği ortaya çıktı. Cıa, Mossad, dış güçlerin emriyle bilerek veya bilmeyerek o kalkışmaya yeltendiler alet oldular. Erbakan Hocamızın dediği gibi sonunda Siyonizm’e askerlik yaptılar. İşte bütün bu gerçeklerden dolayı biz Erbakan Hoca’ya ‘aldanmayan ve aldatmayan Erbakan ’diyoruz. Halkımızın bu alçak darbe girişimi karşısında dil,din,irk ayrımı yapmaksızın bir kez daha birlik ve beraberlik içerisinde kahramanca darbe girişimine karşı koyduğunu görmüş olduk. Dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.