Haber Gebze

UCLG-MEWA Ulular Arası Gebze Buluşması Sona Erdi

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
UCLG-MEWA Ulular Arası Gebze Buluşması Sona Erdi
68 views
25 Kasım 2022 - 11:31
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

UCLG-MEWA Ulular Arası Gebze Buluşması Sona Erdi

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ün ev sahipliğinde düzenlenen ve 2 gün süren Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler, Orta Doğu ve Batı Asya Bölge Teşkilatı UCLG-MEWA’nın Gebze buluşması sona erdi.

Bir ‎3 kişi, oturan insanlar ve ‎şunu diyen bir yazı '‎KURESELLEŞIVC Tanım: Dünyaninherhangi bir alanda ve veya konusu birbiri ile geldiği yoğunlaşarak M VADIS Sürdürülebilir Mimari: Akıllı Smart Living YaşamA Spaces الذكية المساحات امة المستد العمارة içe geçiş- Zaman akışını aşan leşme zünleşme Co-fundedby European Jnion Sponsoredby upported Sweden Sverige BAT UCLG MEWA GEBZE BELEDİYESİ‎'‎‎ görseli olabilir

Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler, Orta Doğu ve Batı Asya Bölge Teşkilatı UCLG-MEWA Gebze toplantıları sona erdi. Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz’ün ev sahipliğinde düzenlenen ve 2 gün süren Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler, Orta Doğu ve Batı Asya Bölge Teşkilatı UCLG-MEWA’nın Gebze buluşması sona erdi. Birlik yönetiminin yanı sıra, üye 55 belediyenin başkanları ve delegasyonlarının konuk olarak katıldığı UCLG-MEWA Gebze buluşması kapsamında yönetim kurulu toplantılarının yanı sıra ayrıca; ‘Akıllı Şehirlerin İklim Değişikliği ile Mücadele deki Rolü’ ve ‘Akıllı Şehirler ve Kentsel Mobilite Komitesi-Sürdürebilir Mimari, Akıllı Yaşam Alanları’ konulu paneller icra edildi.

Bir 4 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

FAYDALI TECRÜBE VE BİLGİ PAYLAŞIMLARI

Dünyanın farklı coğrafyalarından gelen yerel yöneticiler ve bilim insanlarının ‘akıllı şehir’ uygulamalarına yönelik paylaşımlarının değerlendirildiği panellerin de yer aldığı Orta Doğu ve Batı Asya Bölge Teşkilatı UCLG-MEWA Gebze buluşmasının oldukça verimli geçtiğini dile getiren ev sahibi Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz konuklarını ağırladı veda yemeği buluşmasında yaptığı açıklamada, “Gebze Belediyesi olarak UCLG-MEWA yönetim kurulu toplantısına ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşadık. Yapmış olduğumuz toplantılar, tecrübe ve bilgi aktarımları, inanıyorum ki bütün şehirlerimize katkı sağlayacak.

 

Bir 4 kişi görseli olabilir

BAŞKAN BÜYÜKGÖZ’DEN KATILIMCILARA TEŞEKKÜR

Bölgesel vizyonumuzu yeniden şekillendirecek. Ulusal ve uluslararası tüm UCLG-MEWA üyelerine Gebze’mizden selamlar gönderiyor, toplantılarımıza katkı ve katılım sağlayan yerel yönetim başkanlarına, değerli konuklara ve etkinliğimizin eksiksiz ilerlemesinde emeği geçen tüm mesai arkadaşlarıma da teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı. İki süren UCLG-MEWA Gebze buluşması, veda yemeğinin ardından çekilen aile fotoğrafının ardından sona erdi.

Bir 8 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir

Bir 1 kişi ve ayakta görseli olabilir

 

 

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.