Haber Gebze

Uygur Türkleri yalnız ve sahipsiz değil.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Uygur Türkleri yalnız ve sahipsiz değil.
194 views
03 Aralık 2022 - 9:12
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Uygur Türkleri yalnız ve sahipsiz değil.

Bir 8 kişi, ayakta duran insanlar ve şunu diyen bir yazı 'GençiRefah "HAKSIZ BİR DAVADA ZIRVE OLMAKTANSA, HAK DAVADA ZERRE OLMAYI TERCİH EDERIZ. ME DOĞU TÜRKİSTAN KAN AGLIYOR! t Genç Refah ÜRKİSTANLI LERİMİZİN ZUI' görseli olabilir

 

Yeniden Refah Partisi Gençlik Kolları Genel  Başkanı  Melih Güner ve Gençlik kolları ile birlikte devam eden Çin zulmüne karşı Uygur Türklerinin yalnız ve sahipsiz olmadıklarını haykırmak için Çin Büyükelçiliği önünde basın açıklamasında bulundu.Basın Açıklamasında Başkan Melih Güner; İstanbul Çin Konsolosluğu önünde Uygur Türklerine karşı yapılan müdahale ve üslubu asla kabul etmediklerini belirterek başlayan Güner, İnsanlığın bu zulme karşı adeta üç maymunu oynadığını belirtti.

Bu zulmün sadece Uygur Türklerine değil, Çin hükümetinin İslam düşmanlığının dışa vurmasıyla tüm Müslümanlara yapıldığını ifade etti.

Erbakan Hocamızın vefatına kadar sürekli vurguldığı İslam Birliği’nin önemi bugün bir kez daha anlamış olduk. Eğer islam birliği kurulmuş olsaydı bugün sadece Doğu Türkistan’da değil Dünya’nın hiç bir köşesinde zulme uğrayan bir mazlum kalmazdı.
İnşallah Yeniden Refah iktidarında Sn.Genel Başkanımız Dr.Fatih Erbakan öncülüğünde İslam Birliği’ni kuracağız ve önce ülkemize sonra tüm dünya ya Refah getireceğiz. Burdan zalim Çin hükümetini Hz.Ali (r.a)’ın bir sözüyle uyarıyoruz. Eğer zalim ısrarla zulme devam ediyorsa bil ki sonu yakındır..
Eğer mazlum da ısrarla direniyorsa bil ki zafer yakındır.. diyerek açıklamalarını bitirdi.

 

 

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.