Haber Gebze

Yeniden Refah Meydanı Boş Bırakmıyor

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Yeniden Refah Meydanı Boş Bırakmıyor
148 views
27 Ağustos 2022 - 17:33
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Yeniden Refah Meydanı Boş Bırakmıyor
Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Başkan Yardımcıları Celal Dülger .Fahri Sönmez ve yönetimi, her hafta olduğu gibi bu hafta sonu da Gebze 15 Temmuz Milli İrade Kent Meydanı’nda stant açarak, yeni üye kaydı yaptı.

Yeniden Refah Partisi Gebze ilçe teşkilatı Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan’nın 500 bin üye açıklamasıyla birlikte, Yeniden Refah Gebze, kent meydanında üye çalışması yaptı.

Gebze İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Celal Dülger yaptığı açıklamada, “İktidar partisi her ne kadar seçim 2023’te dese de biz yarın seçim olacak gibi çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bir yandan mahalle teşkilatlarımızı kurarken sandık sorumlularımızı ve müşahitlerimizi belirliyoruz Partimize olan ilgiden son derece memnunuz. Üye sayımızda artışlar var. Toplumumuzun her kesiminden ilgi görüyoruz. Mevcut siyasi partiler arasında hem yapıcı eleştiride bulunup hem de çözüm üreten tek partiyiz. Doğruya doğru yanlışa yanlış demeyi sürdürecek, hayra motor şerre fren olacağız. Siyaset kutuplaşmıştır.

ÇÖZÜMÜN PARÇASI OLMAK İSTİYORUZ

Biz bu kutupların değil çözümün bir parçası olmak istiyoruz. Takım tutar gibi parti tutmayan vatandaşlarımız, Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan ı takıp edip dinleyince partimize oy vermeme ihtimalini sıfır olarak görüyoruz. Halkımızın yaşamış olduğu ekonomik sıkıntı sürdürülebilir bir durum değildir. Vatandaşın ekonomik şartları her geçen gün zorlaşmaktadır. Çözüm ise ülkeyi bu hale getiren mevcut AK Parti iktidarı değil, Milli Görüş’ün tek temsilcisi Yeniden Refah Partisi’dir.

“YENİDEN REFAH GELECEK”

Bu kapsamda çalışmalarımıza hız verdik ve vatandaş ile buluşup partimizin sorunlar karşısındaki çözüm önerilerini anlatıyoruz. Ülke pansuman tedbirlerle olan tedaviye cevap vermiyor kesin tedavi yöntemleri istiyor. Tedavinin formülü ise Yeniden Refah Partisidir. Tüm Gebzeli hemşerilerimizi en yakın Yeniden Refah Partisi teşkilatlarına ve stantlarına davet ediyoruz. Gebze’ye de Türkiye’ye de Yeniden Refah gelecek inşallah” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.